Ośrodek

Firma ProPro od wielu lat prowadzi działalność w zakresie zajęć integracyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w różnych miejscach na terenie całej Polski. Jesteśmy gotowi przeprowadzać zajęcia wg indywidualnego zapotrzebowania klientów w zakresie programu jak i lokalizacji.

W sposób szczególny polecamy osobom zainteresowanym realizacją przez nas zajęć integracyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych pobyt w Gospodarstwie Agroturystycznym „Na Górce”, które powstało w miejscu istniejącego tam kiedyś dużego gospodarstwa rolnego. Położone jest ono na obrzeżach wsi Miechucino, około 2 km od jej centrum.
Miechucino leży na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, na trasie z Gdańska do Lęborka, między Kartuzami
a Sierakowicami, w odległości ok. 50 km od Trójmiasta.
Gospodarstwo Agroturystyczne „Na Górce” znajduje się na jednym z najwyższych wzniesień w Polsce północnej – 236,6 m n.p.m., czym zdecydowanie wyróżnia się spośród innych noclegów w okolicy Kartuz.
Tym samym w ładny dzień można zobaczyć z tego miejsca najwyższy szczyt Kaszub – Wieżycę. Przepiękny widok na kilkanaście kilometrów rozciąga się na trzy strony świata. Czwartą stronę zakrywa ogromny kompleks leśny, który znajduje się w odległości 100 m od zabudowań – to właśnie tam uczestnicy biwaków i obozów uczą się współpracy i przeżywają niezliczone przygody. Niecały kilometr od ośrodka, nad jeziorem znajduje się teren rekreacyjno-sportowy i kąpielisko.
We wsi znajdują się cztery sklepy spożywczo-przemysłowe. Jest również dobre połączenie autobusowe z Kartuzami i Trójmiastem.

Do dyspozycji gości są także:

  • piłkarzyki
  • stół do tenisa stołowego
  • dwa miejsca na ogniska
  • plac zabaw dla dzieci.
Biwaki w Miechucinie